Looking for CZ/SK faction

#1

Ahoj, jsou tu nějací CZ/SK hráči, kteří by chtěli hrát společně? Aktuálně hraji solo, ale na nějaké výpravy za zlatem by bylo lepší hrát ve vícero lidech. Dejte vědět.
M.

Tak co? Nikdo nechce?

#2

Ahoj. Pôvodne som hladal nejaký cz/sk server na SE, ale všetký snahy ztroskotali a nejak som sa dopracoval na empyrion online a po chvilke pátrania, našiel toto miesto. Nevím nic o tejto hre, pozrel som si jeden krátky tutoriál a začal stahovat. Trošku ma mrzí, že cz/sk komunita neni velká, ale každopádne mám zájem o spoločné hranie, eng mi moc nejde. :slight_smile:

#3

my Google Translate.
Hi, are there any CZ / SK players who would like to play together? I am currently playing solo, but it would be better to play in a few people for some gold tours. Let me know.
M.

So what? Nobody wants?

Hello. Originally I was looking for some cz / sk server on SE, but all the efforts failed and somehow I got to the empyrion online and after a while searching, found this place. I don’t know anything about this game, I looked at one short tutorial and started downloading. I’m a little sorry that cz / sk community is not big, but in any case I am interested in playing together, eng not much.

end of my Google translation

love boss

většina lidí na serveru typu angličtina

end Google translation